Elšnik: "Povraćao sam pred meč, ali idemo na Pafos"
Slovenac će biti pod velikim pritiskom protiv Pafosa.
Povezane vesti
Stanković pred Radnički još malo o Lilu: "Trebalo je možda da idemo na penale"
Prvo Mundijal pa Bundesliga - Seol pred vratima Ajntrahta!
Kostić i Kostov su mete milanskih giganata, mogu li večiti zaraditi 40.000.000 evra?
Radnički pred derbi sa Zvezdom - Bandović ''veruje u čuda'', vraćaju se trojica, ali još jedan je povređen: ''Verujte mi, imao je i veliku sreću...''
Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su sa Lehom u Beogradu rezultatom 1:1 i sa ukupnih 4:2 se plasirali u plej-of za plasman u Ligu šampiona.
Zvezda će se za plasman u elitno takmičenje boriti sa kiparskim Pafosom, a u prvoj utakmici će biti veoma oslabljena, jer zbog kartona neće igrati Rade Krunić i Rodrigao.
Neigranje Krunića će pojačati pritisak na Timija Maksa Elšnika. Slovenac je veoma dobro odradio posao u dvomeču sa Lehom, a posle susreta je za "Arenu Sport" otkrio da je igrao bolestan.
"Mene je juče nešto uhatilo, povraćao sam, bio sam bolestan. Danas je bilo opterećenje u veznom redu i Radetu nije bilo dobro, dali smo sve od sebe, pokazali karakter, kada nije bilo fizičke snage. Crveni karton je odmogao, ali izdržali smo do kraja, Zvezda se bori za plasman u Ligu šampiona", rekao je Elšnik.
Osvrnuo se i detaljnije na večerašnji remi.
"Drugačija utakmica, imali smo prednost, oni su došli ovde, nisu imali šta da izgube. Oni su isto drugačije izgledali bilo je par rotacija, ali kada podvučemo crtu - Zvezda je zasluženo prošla. Idemo na Pafos, Liga šampiona je, nema lakih protivnika", dodao je slovenački vezista.
0 Komentara