subota 09.04.2022.
23:47

Spartak osvojio važne bodove.

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Preneli smo ranije večeras, Spartak ŽK je na svom terenu danas savladao ekipu Kolubare rezultatom 4:3.

Utakmica je rešena tek u nadoknadi vremena, kada je Tošeski pogodio iz slobodnog udarca i doneo veliko slavlje Suibotičanima.

Prethodno je Kolubara povela u 35. minutu golom Marjanovića, a na izjednačenje se čekalo do 52. minuta kada je Srećković savladao gostujućeg golmana.

Na scenu tada stupa iskusni napadač Nemanja Nikolić, koji je svoje golove postigao u 66. minutu iz penala, kao i u 73. minutu meča.

Ipak, i pored vođstva domaćina od 3:1, Kolubara se nije predavala, pa je nedugo zatim uspela da izjednači golovima Đuranovića u 75. i Andrića u 86. minutu, ali nije imala rešenje za sjajno izveden ''slobodnjak'' Tošeskog u nadoknadi vremena, pa su bodovi ostali u Subotici.