sreda 01.03.2023.
20:00

Golman odbranio penal, Stojanović pogodio za pobedu!

Starsport.rs ©

Pobeda Čukaričkog na gostovanju u Lučanima. Bilo je 0:1, a fudbalerima je dosta u građenju akcija problem pravio i teren koji nije u najboljem stanju.

Gosti nešto konkretniji u prvom poluvremenu, ali su donosili pogrešne odluke kada je to bilo najpotrebnije u napadu, pa je ostalo 0:0 posle 45 minuta.

U nastavku najbolju šansu propustio je mladi Jojić.

Rogan je bio neoprezan, sudija je pokazao na belu tačku, a Jojić je preuzeo odgovornost. Ipak, Belić mu je odbranio maestralno udarac, izrastao je u junaka meča.

Na drugoj strani je odmah Docić probao iz slobodnog udarca, ali promene rezultata nije bilo.

I onda gol u mreži Mladosti, posle jedne akcije Luka Stojanović je zatresao mrežu glavom, gledalo se čak pet minuta da li je bio ofsajd, ali je na kraju VAR presudio - gol je! Igrao se 87. minut kada je pogodio.

Čukarički je pretekao TSC i prišao je Partizanu na samo tri boda zaostatka, sada je treći na tabeli, dok su Lučanci sa 20 bodova i dalje u problemu, tek su na 14. mestu.