20:50

Sjajno igraju ove sezone pod vođstvom trenera Žarka Lazetića.

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Žarko Lazetić je složio kockice u ovoj ekipi TSC-a.

Ekipa iz Bačke Topole je uspela da stigne do nove pobede u ovom šampionatu, ukupno šeste po redu, pošto su slavili protiv Mladosti iz Lučana na gostovanju sa 2:5 (1:2).

Razigrano su izgledali gosti od samog starta, već u 15. minutu utakmice bilo je 0:2.

Antonić je u 13. minutu doveo goste u prednost, da bi Jovanović samo dva minuta kasnije povisio na 0:2.

Domaći se nisu oporavili od šoka sve do kraja prvog poluvremena kada su uspeli da smanje rezultat preko Jojića na 1:2.

I onda na scenu stupa jedan od najboljih igrača Super lige Srbije Ifet Đakovac, sa dva gola rešava pitanje pobednika, prvi u 53. i drugi iz penala u 56. minutu utakmice.

Gordić je u 62. minutu smanjio na 2:4, imao je ovaj momak još jednu šansu da smanji dodatno rezultat i unese dramu, ali nije bilo promene broja golova domaćeg tima do kraja utakmice.

Umesto toga, Ratkov na fenomenalnu asistenciju Stojkovića uspeva da postigne gol za konačnih 2:5.

Mladost ostaje na samo 9 bodova, a TSC je na prvom mestu na tabeli, odnosno na deobi sa Crvenom zvezdom, s tim da crveno-beli imaju tri utakmice manje u ovom trenutku.