Fenerbahče bi ponovo da kupuje u Srbiji, TSC priželjkuje 1.000.000 evra!

Autor: Ivan Cvetković
ponedeljak 28.07.2025.
21:30
Izvor: Sportske.net, Mozzart sport

Postoji opcija da klub iz Bačke Topole zadrži Ilića i nakon prodaje.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Povezane vesti

Posle Olimpijakosa, još jedan velikan iz regiona pokazuje ozbiljno interesovanje za talentovanog golmana TSC-a Veljka Ilića. 

Prema navodima italijanskog novinara Lorenca Leporea, Fenerbahče je kontaktirao klub iz Bačke Topole u nameri da dovede Ilića.

TSC za mladog golmana traži 1.000.000 evra obeštećenja, uz procenat od naredne prodaje. Kako saznaje Mocart sport, u paketu transfera mogao bi da bude i boravak na pozajmici u redovima TSC-a do kraja sezone – ukoliko dve strane postignu dogovor već ovog leta.

Ilić je u TSC stigao iz Crvene zvezde 2021. godine, bez obeštećenja, ali sa klauzulom o procentima od naredne prodaje. Ukoliko je ta klauzula i dalje aktivna, deo kolača bi mogao da pripadne i šampionu Srbije.

TSC je već ovog leta zaradio značajna sredstva prodajom Petra Stanišića i Mateje Đorđevića, a uskoro se očekuje i transfer Miloša Pantovića. Ukoliko Ilić takođe napusti klub, Topolčani bi mogli da se približe finansijskom efektu od pre par godina, kada je Petar Ratkov prodat Salcburgu za 5.000.000 evra.

Iliću je preostala još jedna godina ugovora sa TSC-om, što znači da klub ima realnu priliku da zaradi na ovom transferu samo tokom ovog ili narednog prelaznog roka. U suprotnom, postoji rizik da golman ode kao slobodan narednog leta.

☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷

Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.

Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

Komentari nisu dozvoljeni za ovaj članak