četvrtak 21.10.2021.
22:21

Crno-beli uglavnom bezopasni, gosti sve konkretniji.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Mnogo problema ima ekipa Partizana večeras u duelu sa belgijskim Gentom u Humskoj, a od 59. minuta gosti vode sa 1:0 golom Kumsa.

Najbolju priliku od početka meča propustio je Ođiđa-Ofoe u 58. minutu kada je još jednom Čakvetadze napravio pometnju u odbrani Partizana, na kraju Ođiđa-Ofoe šutira iskosa sa leve strane, a Popović izbija loptu u korner.

I upravo posle tog kornera Gent je poveo. Previše prostora imao je i Samoas za centaršut sa nekih 18 metara, a pogotovo Kums koji je između iznenađenih štopera crno-belih poslao loptu u mrežu - 0:1.

U 61. minutu Ođiđa-Ofoe izvodi slobodan udarac sa dvadesetak metara, ali Popović još jednom odlično interveniše, baš kao i dva minuta kasnije kada je Fortuna imao još bolju priliku.