sreda 15.12.2021.
14:54

Odličan meč u Lučanima.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Mladost savladali su Napredak u Lučanima rezultatom 3:2 u okviru 20. kola Super lige Srbije.

Veoma uzbudljiv meč u Lučanima, videli smo pet golova i preokret u korist domaćina.

Odmah na početku, fantastičan pogodak Stefana Jovanovića sa preko 30 metara kada je lopta završila u mreži Lučanaca.

Mladost je uzvratila u 20. minutu preko Saše Jovanovića, da bi tri minuta kasnije Mitar Cuković ponovo doveo "čarapane" u vođstvo.

Usledio je zatim totalni preokret, prvo je Ante Hrkać poravnao rezultat u 31. minutu, da bi tri minuta u drugom poluvremenu bilo dovoljno 17-godišnjem Đorđu Gordiću da donese prednost svojoj ekipi.

Uzburkale su se strasti u dinamičnom meču, pa je Hrkač zbog oštrog starta zaradio isključenje, ali Napredak nije uspeo da iskoristi brojčanu prednost, pa se rezultat nije menjao.