Goleade u Subotici i Lučanima, pogodio i Sitijev tinejdžer!

nedelja 14.08.2022.
21:00

U terminu od 19 časova danas su odigrane dve utakmice šestog kola Super lige Srbije.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Veoma efikasno fudbalsko veče u Lučanima i Subotici gde smo videli ukupno devet golova na dva meča.

Spartak je u Subotici remizirao sa Javorom rezultatom 2:2 u veoma interesantnom i dinamičnom meču.

Poveo je domaćin u 13. minutu golom Nikole Srećkovića, da bi devet minuta kasnije Petar Gigić doneo izjednačenje Ivanjičanima.

Ponovo su "golubovi" došli do vođstva, igrao se 30. minut kada je Andrej Todorovski zatresao mrežu Vulića, pa se tako i završilo prvo poluvreme.

Nastavak nam je doneo izjednačenje u režiji Eliomara koji je pogodio u 67. minutu, dok je gol Srećkovića u završnici meša poništen zbog ofsajda posle VAR asistencije.

Fudbaleri Mladosti savladali su Radnik iz Surdulice rezultatom 3:2 i tako zabeležili prvu pobedu u sezoni.

Nije dobro krenulo po domaćina, u 26. minutu pogodio je Davor Nedeljković, ali je prekaljeni Milan Bojović sa penala izjednačio na 1:1 pet minuta kasnije.

Preokret je golom u 53. minutu doneo fudbaler Mančester sitija Đorđe Gagić koji je ostao u matičnoj Mladosti i ove sezone, novo izjednačenje na snazi je bilo od 86. zahvaljujući Vasiliju Janjiću, da bi tri minuta kasnije konačan rezultat postavio Mihailo Vesnić.