Golman Pazara odbranio penal Dioniju, sudija ga ponovio

nedelja 26.09.2021.
17:30

Iz drugog pokušaja Zvezdin napadač je bio precizniji.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Crvena zvezda je već u prvom poluvremenu rešila pitanje pobednika u Novom Pazaru, s obzirom da je vodila sa 3:0 posle prvog dela igre.

Drugo poluvreme je počelo mirnije, ali sredinom tog dela igre Zvezda je počela da pojačava ritam i stvara prilike.

''Visio je u vazduhu'' gol, Zvezda je nastavila sa napadima, a u 65. minutu Dioni je uspeo da iznudi jedanaesterac u pokušaju da obiđe golmana domaćih koji ga je oborio u kaznenom prostoru. Dioni je dobio signal sa klupe da baš on izvede jedanaesterac, kako bi konačno golgeterski ''proradio'', ali Vujanac je odbranio njegov udarac, ostalo je 3:0.

Međutim, penal je ponovljen posle dva minuta ''većanja'' u VAR sobi, a razlog je to što je golman domaćih sa obe noge iskoračio ispred gol-linije. Ponovljeni udarac Dioni je mnogo bolje izveo, Vujanac se nije ni pomerio, a lopta odlazi pod prečku za 4:0.