Gotovo - Partizan vratio Ilića iz Bolonje!
Mladi štoper ponovo u Humskoj.
Povezane vesti
Ugrešić: ''Demba Sek je super momak, voleo bih da se Popović vrati...''
Optimizam u Oleksandriji, ''emotivni'' Kampos jedva čeka spektakl u Humskoj: ''Biće strasti, atmosfere i borbenog duha. Volim takve mečeve!''
Crno-beli bez dvojice povređenih, Blagojević najavio ''hrabar, drzak i pametan Partizan'', uz dva puta ponovljeni apel navijačima!
Traži se karta više, da li je ovo znak da će Partizan igrati pred punim tribinama?
Fudbalski klub Partizan dobiće pojačanje u štoperskoj liniji u vidu mladog Mihajla Ilića koji se vraća u Humsku na jednogodišnju pozajmicu, javlja "Telegraf".
Momak koji je crno-belima zimus doneo 5.500.000 evra dokazivaće se Vinćencu Italijanu i čelnicima Bolonje u voljenom Partizanu. Za njega nije bilo prostora u prvom timu ekipe iz univerzitetskog grada i pozajmica je bila sasvim logično rešenje za sve strane.
Odlazak kapitena Svetozara Markovića je stvorio rupu u odbrani Partizana i klub je već neko vreme radio na rešenju. Pokušali su isprva sa Izraelcom Stavom Lemkinom iz Šahtjora, ali iz političkih razloga Ukrajinci nisu želeli da sarađuju sa srpskim klubom.
Partizan tako dobija još jednog bonusa u timu, a kako prelazni rok u Srbiji još nije gotov, ne bi trebalo isključiti da crno-beli naprave još poneki potez na tržištu.
Ilić je za prvi tim Partizana upisao 32 nastupa, dok u Bolonji nikada nije debitovao.
0 Komentara