subota 06.08.2022.
21:47

Ovog vikenda igraju se mečevi drugog kola PLS.

Sportske.net

Danas su odigrane tri utakmice drugog kola, a najubedljiviji je bio Grafičar, koji je na svom terenu savladao Loznicu sa 5:1.

Ovo je prva pobeda Zvezdine filijale u novoj sezoni, pošto je u prvom kolu remizirala sa Mačvom (2:2).

Jovan Šljivić je u 27. minutu doveo Grafičar u vođstvo, a Aleksandar Knežević je dvanaest minuta kasnije duplirao prednost domaćih.

Rezultatom 2:0 ušlo se u drugo poluvreme, a posle samo pet minuta igre u nastavku, Šljivić još jednim svojim golom praktično rešava pitanje pobednika.

Jovan Mijatović je u 79. minutu  povisio na 4:0, a za ''petardu'' se pobrinuo Knežević svojim drugim golom u 86. minutu.

Do kraja, Stefan Radmanovac je u 90. minutu postigao počasni gol za Lozničane i postavio konačnih 5:1.

U ostalim današnjim mečevima, Radnički sa Novog Beograda je na svom stadionu savladao imenjaka iz Sremske Mitrovice rezultatom 1:0, a Inđija i Metalac su remizirali - bilo je 2:2.