Grobari grme na Glođovića, jedan od njih predvideo suđenje pre pet dana! (TVITOVI)

subota 27.02.2016.
19:34

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su još jedan uzbudljiv derbi, a u centru pažnje bio je glavni sudija Glođović.

Sportske.net

Navijači Partizana, poput trenera Ivana Tomića grme zbog pojedinih loših odluka glavnog sudije, a pre svega zbog nedosuđenog penala u prvom i poništenog čistog gola u drugom poluvremenu.

U 11. minutu Mihajlović je zalomio Marka Petkovića koji ga je oborio, ali sudija nije pokazao na belu tačku.

Nakon jedne akcije na startu drugog poluvremena Partizan je oštećen, jer je sudija Glođović uvažio odluku pomoćnika koji je podigao zastavicu, a ofsajda nije bilo.

Očekivano, navijači Partizana su na društvenim mrežama imali mnogo primedbi na suđenje glavnog arbitra.

U centru pažnje bio je jedan ''tvit'' u kom je jedan navijač Partizana još pre nekoliko dana predvideo dešavanja na današnjem derbiju, jedino što je crveni dobila Zvezda, a ne Partizan.

Da li mislite da je Partizan oštećen protiv Zvezde?

55 Komentara

razum
Sunday, 28.02.2016
23:24

Najjaca info je da ce Partizan dobiti procente od sledece prodaje Oumaru!SLEDECI PUT CE GA PRODATI SAMO CAROBNJAK U ZEMLJU DEMBELIJU!

razum
23:22

Njima niko ne valja,valjda cekaju da im sude sudije iz zemlje osnivanja,pa ce biti ok!

Grof of PalmaCity
17:04

12:43

Glodjovic je poslat namerno da osteti Partizan u derbiju, kako bi oni kuknjavom zamajavali svoje navijace i pokusali da skrenu paznju sa neverovatnih , do tada , 29 bodova razlike, kao i katastrofalno stanje u Partizanu. Saponjic poklonjen pa pljuje po upravi ...o Zivkovicu ne treba trositi reci..Oumaru jednostavno rekao da nece da igra ako ga ne prodaju... DAKLE, PRIZELJKIVALI SU KATASTROFALNO SUDJENJE U DERBIJU, DANIMA VRSILI PRITISAK PO SVIM MEDIJIMA , I EVO , TO SU I DOBILI.....

19:19

Gde je bio Derbi?

gaja1971
08:32

Ovaj sto je pogodio neka mi da neki fix za danas.

Aleksandar Vulić
06:16

3-1 jagodina ofk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jagodinac sam i znao sam!!!!!!!!!!!!!!!!

06:15

3-1 jagodina ofk!!!!!!!!!!!!!

magister
00:29

Da li je iko iznenađen. Pa pogledajte gore šta je Grobar Do Groba napisao još 22. februara. Kao da je vremeplovom skoknuo do današnje utakmice, pogledao je, pa se vratio i napisao komentar. Jedino prihvatljivo je iznenađenje za osobe koje imaju mentalnih problema. Sad više nije ni za njih. Znači - znamo. Strpljenja. Kad nas Taj surva, kao u Domanićevom VOĐI, kad preživeli, posle pada, dođu k sebi, možda postanu(emo) normalni.

Dejan Jankovic_fb
00:17

Vi ste vršili pritisak na sudiju da vam pre derbija svira penal čovek nije zeleo da to uradi jer bi to bio plod vašeg pritska ,a mi smo se zezali sa vama i da smo izgubili to bi bilo -26 što se mene tiče mogao je i sa kadetima protiv vas kada smo zaista zeleli da vas pobedimo to smo uradili sa lakoćom 3:1

Klub Paradoksa
Saturday, 27.02.2016
23:22

Ja ne kontam ove cigane! Pa vama je na celu kluba aloooo covjek koji je pobjegao zbog sudjenja za namjesanje i mito u fudbalu. Danasnja vlast ga rehabilitovala i postavila na celo vaseg kluba... Vi pricate o Toletu koji je trebao u zatvoru da bude vec sad koliko vas je pokrivao! Toletu na centru rupe da podignete spomenik, toliko vas je zaduzio!

realan88
08:41

Jeste sve si u pravu samo mi nije jasno da li stvarno mislis da je plus 32 delo namestanja,pa vi nemate Tim,kod nas dugo nije pitanje KO je bolji,vec KO je gori,I vi se svadjate,setite se derbija kad su jestrovic I kompanija hteli da biju sudiju kao ovi juce,is to nema penala,I za kraj j3dno pitanje Ali iskreno DA mi kazes,da li je Everton zasluzio crveni?

realan88
18:19

I ja verujem da je partizan guran svih onih godina znas kojih I DA je imao obilatu pomoc sudija I saveza,ali to neumanjuje da zvezda nije imala upravu igrace trenere,pocev od lukica,a isto sad vazi za partizan,Tim u rangu tih zvezdinih

13:41

Iskreno sam ubjedjen da je 80 posto utakmica czv bilo pogurano od strane sudija! Everton je zasluzio vjerovatno karton, a taj penal bih mozda ja kao navijac sudio! Pricam iskreno! Mislim da Glodjovic nije toliko lose sudio koliko je linijski ostetio Partizan! To je za taman dva gola gdje je sudio ofsajd u situaciji 1vs1, a onaj faul kod prvog gola Zvezde nije bio! Cak sta vise i to lakse mogu da oprostim nego Ilicu koji saginje glavu da Ibanjez da gol!

Branislav
23:12

Zalosno je to za navijce Partizana da misle da je sve na derbiju. Vadice se na ovome jos dosta...ali prvenstvo se uzima na malim utakmicama, protiv Sudrulice, OFK-a, Mladosti....na tim utkamicama gde ste vi grobari kiksnuli. -32 boda je ipak nesto ogromno i svaki komentar je suvisan i krajnje smesan.nnPS: Srecno takmicenje za play off.

brekbaCh
00:10

Tako je brate.. da dodam - najnebitniji derbi ikada.

Karoserija
11:18

Bitno Surdulica se bori za playoff za titulu i busi Cukaricki..

Urke Ks
22:41

E,pa glodarcici nema vise Toleta da vam sviraju sve i svasta!

21:07

A sta drugo ocekivati od navijaca koji razvuku COUNGRADULATIONS preko cele tribine? Vi ste pobednici,definitivno! :D

21:05

Андер Ерера
01:06

Objasni mi 2 stvari:n1. Zar je po tebi ekipa koja nekih pola sata igra sa igračem više i samo kruži oko šesnesterca zaslužila uopšte bod, da ne govorimo o 3 boda?n2. Da ste pobijedili, bilo bi -26, nedostižno kao i ovih -32.

Андер Ерера
19:10

Pa naravno jer nemaš argumente. Ja Zvezdu više gotivim ali gledam realno, Partizan je slabija ekipa i dokazali su to kada su sa igračem više 30 minuta uradili ništa. nPreviše ste očekivali od derbija od trenutno jače Zvezde.

12:53

Ne moram ja tebi nista objasnjavam.

hcXpfc
21:04

Sram vas bilo!!!! Ono nije penal???

20:48

Partizan jednostavno MORA da traži da od sledećeg derbija sude strane sudije. Partizan danas ni po kojem parametru nije zaslužio da bude poražen, a poražen je voljom moćnika iz Nemanjine i sa Terazija. Naravno, sutra će svi da konstatuju u svojim emisijama kako je Partizan oštećen, ali koje koristi imamo od toga. Što je najgore ovi se dešava već 21. godinu zaredom!nČestitka Tomiću i fudbalerima. Glavu gore, niste zaslužili poraz, ali tako je jednostavno moralo da bude u ovoj zemlji Smrdiji! Ne sme premijerovo čedo da izgubi u jubilarnom derbiju!nPrvo poluvreme može da se opiše samo sa jednim… pandursko đubre sa pištaljkom i čovek od zadatka je uništio Partizan. Na početku utakmice nije svirao očigledan penal za Partizan, a i zašto bi ga svirao kad nam već 21. godinu nisu svirali penal, a bilo ih je i te kako. Kod zvezdinog prvog gola diskutabilan faul, može a i ne mora, da ništa ne kažemo da je Gljođović pomerio loptu bar pet metara bliže golu Partizana. Pred kraj poluvremena sviran NEPOSTOJEĆI ofsajd protiv Partizana, kada je Mihajlović sam izbio pred Kahrimanom.nO golovima… Gogoua je postigao lep gol glavom za Partizan. U 25. minutu posle opisane sudijske greške, ili ne, Ibanjez puca “kroz živi zid”. Krivicu za gol najviše snose tri fudbalera u živom zidu koji su se u skoku okrenuli od lopte i napravili prilično veliku rupu, kuda je lopta i prošla. Samo minut kasnije Mihajlović je odlično centrirao a Stevanocić nije sa nekih 5-6 metara postigao gol. Pucao je pravu o golmana. Neverovatno!!! Sedam minuta kasnije Vijera se ušunjao pored Gogoue i doveo goste u vođstvo posle centaršuta Srnića.nU 46. minutu Partizanu je poništen čist gol, jer su banditi sa pištaljkom i zastavicama opet svirali NEPOSTOJEĆI ofsajd protiv Partizana. Dve minute kasnije zicer za Srnića, ali Šaranov brani. Ništa bitnije se nije desilo do dvadesetak minuta pre kraja kada kapiten Crvene zvezde dobija drugi žuti, odnosno crveni karton. Partizan nije znao da iskoristi prednost, a tek u nadoknadi vremena je imao pravu i najbolju priliku za izjednačenje.nSve u svemu, nema potrebe prst upirati u fudbalere u stručni štab Crvene zvezde. Oni su bili krajnje fer i korektni, njima čestitamo na pobedi, ali ovo što sudije rade Partizanu iz derbija u derbi odavno više nije “slučajno”. Partizan mora da skupi svu arhivu nepravdi i da za sledeći derbi traži inostrane sudije, jer jasno je kao dan da mi moramo biti bar tri puta bolji da bi pobedili utakmicu.nNavijače Partizana, one sa južne tribine uopšte više ne treba spominjati. Jasno je da oni odavno ne rade u interesu kluba. Toliko prekida i to u ključnim trenucima mogu samo oni koji to rade namerno!