Grobari ''grme'' na Tviteru, setili se i ''Barda''...

četvrtak 28.09.2017.
23:07

Od velikog oduševljenja na poluvremenu, do ''lavine'' kritika na kraju utakmice.

Beta/BranislavBožić/Ds

Sve u skladu sa igrom Partizana večeras, s obzirom da je Đukićev tim  vodio 2:0 na poluvremenu, a na kraju izgubio sa 3:2, uz još nekoliko velikih prilika za goste koje je osujetioo sjajni Stojković.

Igra crno-belih potpuno se raspala u drugih 45 minuta, a navijači se pitaju da li je u pitanju kukavičluk ili izostanak reakcije trenera Đukića posle dvostruke izmene kod gostiju koja je umnogome popravila igru Kijevljana.

A ima i onih koji su se još jednom podsetili reči Milana Živadinovića da je ''2:0 najopasniji rezuultat''.

- - - - - - - - -

16 Komentara

ludipako
Friday, 29.09.2017
22:47

Partizane moj,ja te volim najvise na svetu,od kako sam bio mali,otac me je ucio,a i naucio da volim crno bele boje,tako cu i ja preneti svoju ljubav prema tebi,na svog sina jednog dana.
E sad,zasto ti pisem ovo? To je zato sto tvoj sinocni poraz umnogome pokazuje kakav si poslednjih 10 godina,jak jedno poluvreme,a onda si drugo mlitav,nikakav,nazalost uplasen,ali pitam se unazad vec dugo,zasto je to tako? Cega se uplasis,jel od pobede? Zar ti je srce tako malo? Zar ne mozes makar jednom da izgubis casno? Da se otvoris,i da zavrsis utakmicu porazen,ali makar napadacki,a ne uplasen i zatvoren kao sto je to bio slucaj sinoc!? Dosta mi je vise da te gledam takvog,previse me boli kada nas najveci rival igra muski i ne boji se protivnika,onako kako se od tebe ocekuje,a vidis i sam Partizane moj,nasem rivalu se to isplatilo! Necu da trosim reci i poredim te sa klubom koji u mojoj glavi ne moze da se poredi sa tobom,ali molim te Partizane moj,pocni da igras kao i u prvom poluvremenu sinoc,nemoj da se branis,makar vodio 47-0,jer ti to ne prilici,ne prilici tvom renomeu,kao ni 'iskustvu' koje imas u Evropi.. I jos jedna stvar Partizane moj,razmisli o potezu koji si napravio dovodjenjem Miroslava Djukica na mesto sefa struke,seti se Partizane moj Lotara i te struke,e takva je disciplina tebi potrebna,ponavljam ja tebi ovo pisem kao neko ko te veoma ceni,postuje,a pre svega voli svim srcem! Veliki pozdrav onome ko ovo cita i nadam se da ce ova poruka stici do onih kojih se to tice

Partizan Berlin
08:28

Pa neka navijaci prave jos vise sra...a. Da budu iskljuceni sa utakmice.n1. Poluvreme odlicno, 2. Poluvreme nikako dobro. Tu su trebali biti Grobari i da podrze igrace. Ali od toga nema nista, kad svaka grupa ima svoj interes. Trener i igraci nisu nimalo krivi, neprave oni haos na tribinama nego pederasi koji kazu da su navijaci naseg voljenog kluba!!