''Grobari'' i hvale i kritikuju, gde je ''škripalo''?

četvrtak 22.07.2021.
23:11

Kako je Partizan odigrao prvih 60 minuta ovog meča, pobeda je morala da bude ubedljivija.

Srdjan StevanovicStarsport.rs ©

Ekipa Partizana pobedom je započela učešće u kvalifikacijama za Ligu konferencija, ali večerašnjih 1:0 u Humskoj nije velika zaliha pred revanš za sedam dana u Slovačkoj.

Osim postignutog gola preko Lazara Markovića, crno-beli su, pogotovo u prvom poluvremenu stvorili još nekoliko odličnih prilika, ali je odlični golman Jedlička svojim intervencijama uspeo da trijumf crno-belih učini minimalnim.

Posle jedne takve utakmice osećanja su pomešana, što se i vidi po komentarima navijača crno-belih na društvenim mrežama.

Na Tviteru ima i pohvala i kritika, a naravno, neefikasnost u završnici se pokazala kao najveći problem u večerašnjem meču.