nedelja 11.08.2019.
21:18

Fudbaleri Partizana remizirali su u Kruševcu, protiv ekipe Napretka.

Beta/Branislav Božić/Ev

Ekipa Napretka do današnjeg duela nije imala nijedan osvojen bod, kao nijedan postignut pogodak.

Sada su ipak protiv Partizana u dva navrata uspeli da zatresu protivničku mrežu, a da pritom dođu i do prvog boda u sezoni.

Na kraju, na stadionu "Mladost" u Kruševcu, 2:2 (2:1) u duelu Partizana i Napretka.

Napredak je igrao jako dobro u prvom delu, poveli su preko Igora Ivanovića, Brežančić je nakon akcije sa Ožegovićem poravnao rezultat, da bi sredinom prvog poluvremena Ivanović postigao i drugi gol, pa je vratio prednost Kruševljanima.

Do odmora nije bilo promene rezultata, u nastavku je Milošević sve karte bacio na napad, isplatilo mu se u 66. minutu kada je Suma matirao Miloševića.

Inicijativa "crno-belih" do kraja, ali promene rezultata nije bilo, kako kažu navijači, ovo je opomena pred gostovanje u Turskoj.

Navijači smatraju da dvojac nema kvalitet za tim Partizana, ali i da Milošević na raspolaganju nema dovoljno kvalitetnih igrača da bi tek tako mogao da odmara najbolje.