UŽIVO - Grobari prekinuli utakmicu, uprkos brojnim upozorenjima

Autor: Pavle Knežević
subota 04.10.2025.
22:23
Izvor: Sportske.net

Navijači Partizana napravili medveđu uslugu timu na 80. rođendan

Sportske.net/Pavle Knežević
Sportske.net/Pavle Knežević

Povezane vesti

Bilo je lepo i veselo pre početka utakmice. Navijači i članovi drugih klubova JSD Partizan su napravili pravu žurku tokom koncerta bendova Grupa JNA i Blicaj.

Potom je počeo meč, Partizan je ubrzo poveo, a žurka na tribinama nije prestajala.

Bilo je lepo i na poluvremenu, kada je prošao defile mlađih kategorija crno-belih i Teleoptika, a zabeležen je i trenutak spontanog druženja dece sa navijačima sa istočne tribine.

Ono što nije bilo dobro je što su navijači stalno palili baklje, od početka meča i nisu prestajali. A kako je vlažnost vazduha visoka i nije bilo vetra, dim se "lepio" za teren.

Meč je više puta prekidan, a nekih 15 minuta pre kraja je spiker uporno apelovao, pa moliio da se to ne radi, prenosio je molbe igrača i članova stručnog štaba da se prekine sa bakljama jer bi meč mogao biti trajno prekinut.

I taman kada se dim razišao, a utakmica se nastavila i ušla u finiš, ceo jug se "zapalio" bakljama.

 

Naravno, meč je odmah opet prekinut, a sudija je poslao igrače u svlačionicu.

Posle oko 15 minuta igrači su se vratili na teren, a spiker je preneo obaveštenje delegata da će još jedno paljenje pirotehnike dovesti do trajnog prekida utakmice.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

Komentari nisu dozvoljeni za ovaj članak