Hajde Partizane, protivnika u plej-ofu već znaš!

22:00

Nije bilo dileme ni u revanšu.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Ukoliko Partizan uspe da napravi preokret protiv Sočija i plasira se u plej-of kvalifikacija za Ligu konferencija, njegov naredni rival biće portugalska Santa Klara.

Portugalski predstavnik je i u revanšu uspeo da savlada ljubljansku Olimpiju, iako je na ovo gostovanje stigao desetkovan, sa samo 14 igrača zbog koronavirusa u njihovoj ekipi.

Posle 2:0 u prvom meču, Santa Klara je večeras u Ljubljani slavila sa 1:0 i tako onemogućila da se Savo Milošević vrati u Humsku u plej-ofu kao protivnik Partizana. Jediji gol večeras postigao je Rui Pedro Silva Kosta u 73. minutu, samo minut pošto je ušao u igru umesto Karlosa Karvalja.

Dakle, epilog ovog dvomeča je očekivan, a sada čekamo da i Partizan opravda ulogu blagog favorita protiv Sočija, iako su Rusi dobili prvo poluvreme sa 1:0.