subota 05.10.2024.
22:14

Ovo su rezultati Prve lige Srbije.

Sportske.net

U okviru Prve lige Srbije danas su odigrane tri utakmice, a pobedu su ostvarile ekipe Slobode iz Užica i Borca iz Čačka.

Dubočica je u jednom od derbija kola odigrala 1:1 protiv ekipe Mladost GAT. Šušnjar je doveo goste u prednost u 84. minutu utakmice, da bi Ratković izjednačio u 90. minutu.

Sloven iz Rume je ugostio Slobodu iz Užica, a gosti su odneli ubedljivu pobedu. Cvetičanin, Jovanović i Mjong Se-Đin su bili strelci za goste, uz jedan autogol koji je postigao Radišić, dok je Ostojić bio jedini strelac za Sloven.

U Užicu je ekipa Borca iz Čačka dočekala Voždovac, i slavila je rezultatom 1:0.

Strelac jedinog gola bio je Todosijević u 88. minutu utakmice.

Inače, ovaj meč je obeležila tuča navijača Borca i policije, zbog čega je utakmica bila i prekinuta i nastavila se kada je ispražnjen deo tribina.