nedelja 14.06.2020.
20:18

Vidno je zadovoljan trener Partizana.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Za razliku od većeg dela sezone, tokom koje je Partizanova odlika bio veliki broj propuštenih prilika, crno-beli su večeras protiv Čukaričkog veoma efikasni.

Realizovali su sve četiri prilike koje su stvorili u prvih sat vremena ove utakmice.

Na poluvremenu je bilo 3:0, a u 54. minutu je na 4:0 povodio Sejduba Suma, koji je od početka drugog poluvremena u igri umesto Bibarsa Natha.

Bila je to još jedna brza akcija crno-belih, ovoga puta Bojan Matić je probio po levoj strani, poslao loptu u ''srce'' šesnaesterca, gde je na pravom mestu bio Suma i preciznim šutem poslao loptu u donji levi ugao protivničkog gola.

Ovu akciju je trener Partizana Savo Milošević pozdravio aplauzom pored aut linije.

Samo tri minuta kasnije, uzvratio je i Čukarički. Bio je to još jedan lep gol na ovoj utakmici, a postigao ga je Slobodan Tedić, na centaršut Petra Mićina sa leve strane.