petak 18.08.2023.
20:01

Sjajan meč debitanta u eliti.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Fudbaleri IMT-a sa Novog Beograda savladali su na stadionu Voždovca ekipu Čukaričkog rezultatom 3:0 u okviru četvrtog kola Super lige Srbije.

"Traktordžije" su na početku svoje debitantske sezone u eliti već postali hit pošto su posle četiri utakmice osvojili sedam bodova, poslednja tri pobedom nad "brđanima".

Smena trenera u Čuki nije urodila plodom, novajlija u Super ligi Srbije je pokazao zube od samog početka meča, te poveo u 34. minutu golom Luke Lukovića.

Igor Matić pokušao je da izmenama na poluvremenu promeni situaciju na terenu, ali IMT je nemilosrdno kažnjavao svaku grešku odbrane Čukaričkog.

Igrao se 77. minut kada je Uroš Stamenić posle odbitka loptu sproveo u mrežu iza leđa Gordića.

Konačan rezultat postavio je talentovani 17-godišnjak i kapiten IMT-a Miloš Luković koji je tako postigao četvrti gol u dosadašnjem toku Super lige Srbije.