petak 29.09.2023.
20:28

Vojvodina je uspela da stigne do tri boda.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Vojvodina je uspela da stigne do nova tri boda u šampionatu Srbije. Tim Ranka Popovića je savladao na svom "Karađorđu" IMT rezultatom 2:1 (1:1).

Prvo poluvreme proteklo je u dominaciji Vojvodine koja je stvarala šanse, postigla i gol i mogla da bude dosta ubedljiva. Ipak, "samo" jedan gol i to preko Mihaila Ivanovića u 12. minutu nije bio dovoljan da domaćin ode na odmor sa prednošću.

Gosti su kaznili Vojvodinu pred kraj prvog poluvremena, uspeo je Luković da postigne pogodak u 41. minutu za izjednačenje.

Isti igrač je imao nekoliko šansi u drugom poluvremenu, IMT je odlično igrao i pokazao je zube u nastavku, ali sada se desila obrnuta situacija.

Vojvodina je uspela da povede sa 2:1 u 73. minutu. Kembel koji je ušao u nastavku je dobro povukao, poslao loptu na levu stranu ka Đorđeviću koji fantastično pronalazi Ivanovića za njegov drugi gol na utakmici - 2:1.

Ispostavilo se da je to i konačan rezultat ovog meča, Vojvodina je uz muke stigla do tri boda, možemo reći i zaslužena.

IMT ostaje na deset osvojenih bodova, Vojvodina sada ima 14 i izbila je na peto mesto.