IMT se ne šali - Malbašić stigao među "Traktoriste"
Iskusni fudbaler posle godinu dana pronašao klub.
Povezane vesti
Lalatović ''nikad bolje'' posle poraza u Novom Sadu: ''Mi smo pobedili kad je trebalo, ovo je bilo revijalno''
Kragujevac na nogama, Radnički igra ''utakmicu koja život znači''
Neđić: "Želimo da se prikažemo u najboljem svetlu"
Damjanović: "Kada pobedite Zvezdu i Partizan u gostima, to je dokaz da je sezona bila prava"
Iskusni srpski fudbaler Filip Malbašić karijeru će nastaviti u redovima beogradskog superligaša IMT-a u koji sitže nakon što je skoro godinu dana bio bez kluba pošto je zbog kršenja discipline napustio Vojvodinu.
Ovu informaciju potvrdio je klub sa Novog Beograda koji će tako udahnuti novi život fudbaleru koji je tokom bogate karijere sakupio trocifreni broj utakmica igrajući za Rad, Partizan i Vojvodinu u dva navrata.
Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije je ostavio i dubok trag u španskom fudbalu o čemu svedoče odlične partije u dresu Tenerifa, ali i izboren plasman u Primeru sa ekipom Kadiza početkom ove decenije.
Na leto 2022. godine usledio je povratak u Vojvodinu koja mu prošle zime nije oprostila to što je u društvu sina gledao evroligašku utakmicu KK Partizan.
Sada će u smiraj fudbalske karijere otvoriti novo poglavlje u karijeri i pridružiti se saigračima u IMT-u sa kojima će pokušati da izbori ostanak u ligi.
Popularni "Traktoristi" su na pet bodova od mesta koje vodi u plej-of, a prvi naredni izazov imaće već u nedelju popodne kada gostuju Radničkom u Nišu.
S obzirom na to da je pitanje u kakvom se fizičkom stanju Malbašić nalazi, izvesnije je da će na debi sačekati u drugoj polovini meseca.
Možda baš protiv Vojvodine na "Karađorđu" 22. februara.
0 Komentara