IMT-u slađi bod u Ivanjici, Miloš Luković se golom oprostio od Super lige?

petak 22.12.2023.
17:57

Talentovani napadač navodno ima ponudu moskovskog Spartaka, pa bi mu ovo mogao biti i oproštajni meč...

Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Javora remizirali su u Ivanjici sa ekipom IMT-a iz Novog Beograda rezultatom 1:1 u zaostalom meču devetog kola Super lige Srbije.

Imali su Ivanjičani i više od igre tokom prvih 45 minuta i pretili preko Bosića koji je propustio veliku priliku, a kazna za promašaj stigla je u 34. minutu.

Talentovani napadač "traktordžija" Miloš Luković postigao je novi, deseti pogodak u sezoni kada je utekao čuvarima i savladao Manojlovića.

Javor je nastavio sa ofanzivom, a takav pristup im se isplatio u 60. minutu kada je Petar Gigić izjednačio i postavio, ispostaviće se, konačan rezultat.

Stanje na tabeli Super lige Srbije se nije menjalo što se tiče ove dve ekipe, IMT je 11. sa 21 bodom koliko ima i Javor koji zauzima 12. poziciju.