Ispražnjena tribina sa navijačima Partizana, nastavljena utakmica!

nedelja 08.08.2021.
23:02

To je uslov da se utakmica nastavi.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Kada se činilo da će posle trećeg gola koji je postigao Rikardo Gomeš u 60. minutu i vođstva crno-belih od 3:0, Partizan moći mirno da utakmicu privede kraju i da ponovo usmeri energiju na revanš meč sa Sočijem u četvrtak, usledilo je nešto što u ovom trenutku nikako ne odgovara crno-belima.

Utakmica je ubrzo prekinuta, fudbaleri Novog Pazara su napustili teren i poručili da se neće vraćati dok se ne isprazni deo tribine na kojoj su smešteni navijači Partizana.

Domaći su revoltirani određenim skandiranjima, uz zastavu sa likom Ratka Mladića, a sudija Milanović i delegat meča će im izaći u susret, pa je posle pola sata od prekida utakmice pomenuta tribina počela da se prazni.

To je konačno obavljeno, navijači Partizana su napustili tribine, fudbaleri su se vratili na teren i posle nekih 35 minuta pauze meč je nastavljen!