nedelja 06.08.2023.
23:01

Prvi bod u elitnom društvu.

Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

Veoma brza, atraktivna, utakmica koja može biti prava reklama za Super ligu Srbije. IMT je na stadionu Voždovca dočekao upravo Voždovac kao formalni domaćin, na kraju 2:2 (0:0).

Prvo poluvreme nije bilo toliko zanimljivo kao drugo, bez golova, a na startu drugog Jočić uspeva da dovede Voždovac u prednost, igrao se 49. minut.

Izjednačio je Luka Luković u 53. minutu.

Jedan od bitnijih detalja na meču jeste ulazak Viktora Živojinovića u tim IMT-a koji je uneo potrebnu živost koja je na kraju i donela rezultat.

Pobedu formalnom domaćinu donosi Glišić, bek IMT-a je uspeo da se najbolje snađe u kaznenom prostoru gde su svi izgledali smušeno, namestio se i smestio je loptu u donji levi ugao za 2:1.

Živojinović je mogao da donese i novi gol "traktoristima, ali je Katić bio na mestu.

Nije to bilo sve od ovog meča.

Borisav Burmaz je uspeo da donese izjednačenje Voždovcu, posle fantastičnog centaršuta sa leve strane, dočekao je loptu na ivici peterca i iz prve je poslao u mrežu.

Miloš Luković je propustio kolosalnu šansu u 84. minutu posle centaršuta Glišića sa desne strane, tada je Katić odlično odbranio, ujedno je to bila i poslednja prilika na meču.