Istorijsko ludilo u Novom Pazaru – Dva gola IMT u nadoknadi za 3:4!

ponedeljak 14.08.2023.
20:03

Kakav meč!

Printscreen/TV Arena Sport

Fudbaleri IMT savladali su Novi Pazar na gostovanju sa 3:4 (2:1) u meču trećeg kola Super lige Srbije.

Fenomenalan, sadržajan meč na Gradskom stadionu u Novom Pazaru u režiji domaćih i novopečenog superligaša.

Tri puta je vodio Novi Pazar, ali je ekipa Nebojše Jandrića na nestvaran način, sa dva gola u nadoknadi vremena, došla do prve pobede ikada u elitnom rangu domaćeg takmičenja.

Adešina je u 3. minutu doneo prednost Novom Pazaru, ali je sjajni mladi kapiten IMT Miloš Luković lepim golom doneo izjednačenje „traktoristima“.  Pred odmor, Ergelaš je vratio vođstvo u korist Novog Pazara. Međutim, ponovo je Luković u drugom poluvremenu razočarao domaće i u 81. minutu bilo je 2:2, a samo četiri minuta kasnije Uroš Lazić postavlja 3:2 za Novi Pazar. Tu se tim Nebojše Jandrića nije predao i u nadoknadi vremena u režiji sjajnog Živojinovića koji je ušao u 69. minutu IMT preokreće! Prvo je u 92. Glišić glavom na njegovu asistenciju izjednačio, a onda je i sam Živojinović iskoristio slabiju reakciju odbrane rivala i odlično prevario Mirkovića za veliko slavlje gostujućeg sastava.

I zaista, IMT igra vrlo ofanzivan i dopadljiv fudbal od početka ove sezone. Nije dosadno kada nastupa ovaj sastav...