Javor "zaljuljao" u Ivanjici, "lepotice" Kembela i Lukovića srušile hrabru Mladost!

ponedeljak 08.08.2022.
20:56

Odličan meč petog kola.

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Javora savladali su u Ivanjici Mladost GAT rezultatom 2:1 u okviru petog kola Super lige Srbije.

Domaćin je bolje otvorio meč i zasluženo poveo u 10. minutu kada je Norman Kembel prelepim udarcem iz voleja pogodio sa ivice kaznenog prostora.

Šest minuta kasnije, stigao je odgovor Mladosti, asistencija Popovića ka Mirosavljevu koji je bio dovoljno priseban pred golom i hladnokrvno matirao Vulića.

Lep fudbal u Ivanjici ukrasio je pobednički pogodak Luke Lukovića, ofanzivni vezista je u 55. minutu prevario svog čuvara i sa ivice kaznenog prostora iskosa sa leve strane pogodio gornji levi ugao Milojevića.

Krenuli su Novosađani na sve ili ništa do kraja meča, međutim nisu uspeli da izbegnu treći poraz u Super ligi Srbije ove sezone.

Javor je četvrti na tabeli sa 10 bodova, dok je Mladost 12. sa četiri.