sreda 17.03.2021.
20:00

Ako ovako nastavi, brzo ćemo ga gledati na najvećoj sceni.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Mlađa kadetska (U16) reprezentacija Srbije danas je na terenu Sportskog centra FSS u Staroj Pazovi ugostila odgovarajuću selekciju Rumunije i trijumfovala ubedljivim rezultatom, 3:0.

Izabranici selektora Mirka Bunjevčevića poveli su već u 16. minutu meča, kada je Bubanj savladao golmana Andreija, a prednost ''Orlića'' duplirao je Nikolašević, petnaest minuta kasnije.

Konačnih 3:0 postavio je Aleksandar Stanković u 60. minutu meča. Bio je to lep gol iz slobodnog udarca, iskosa sa leve strane, a lopta je završila u desnom gornjem uglu gola gostiju.

Inače, Aleksandar Stanković je sin Zvezdinog trenera Dejana Stankovića, član je mlađih kategorija Intera, a tek u avgustu će napuniti 16 godina.

SRBIJA: Marinković (od 78. Lijeskić), Đekić (od 68. Skrobonja), Mirosavić, Vukičević (od 78. Dragićević), Majstorović, Serafimović, Mijatović (od 68. Madžarević), Stanković (od 74. Popović), Bubanj (od 74. Luković), Radonjić (od 68. Kovačev), Nikolašević (od 78. Nikolić).

RUMUNIJA: R.V.Andrei, Florin (od 46. Luka), B.S.Andrei (od 61. Valentin), Florentin (od 81. T.M. Kristian), Adrian (od 74. P.Kristian), C.A.Andrei ( od 61. Jonut), Julian (od 74. Florin9, Sabolež (od 61. Marian), Konstantinu (od 46. Enes), Bense, Petruš (od 46. Bogdan).