Jokićeva analiza - Penal za Gent, da ili ne?
Autor: Darko Mitrović
Thursday 26.11.2020
21:33
Izvor: Sportske.net, TV Arena sport
Nije dosuđen, a da li je trebalo, šta Jokić kaže?

Screenshot/TV Arena Sport
Povezane vesti
Šok za Srbiju! Poznati trener definitvno neće biti selektor!
Posle Hajdina, u Zaplanjsku se vratio još jedan fudbaler
Stanojević pokvario planove menadžerima i poslao jasnu poruku dvojici nezadovoljnih igrača!
"Crveno-bela krv" - prikupljeno 584 jedinice!
Đorđe Jovanović otvorio dušu, o odlasku iz Partizana mogao bi da se snimi film!
Crvena zvezda je zasluženo savladala Gent u Belgiji sa 2:0, znala je sve vreme šta hoće i taktički razoružala rivala, ali moglo je sve da bude komplikovanije da je u 31. minutu bio dosuđen jedanaesterac za Gent.
Tada je Aleksa Vukanović bio u ulozi defanzivca, povukao je Bezusa za ruku, ovaj je pao u situaciji kada je bio oči u oči sa Borjanom, ali penala nije bilo.
Sve se to dešavalo pri vođstvu Crvene zvezde od 1:0, a spornu situaciju je večeras na TV Arena Sport analizirao naš nekadašnji sudija Zdravko Jokić.
''Na početku - položaj sudije, gledao sam, nije bio pokriven... u prvoj fazi je bilo samo držanje za ruku, a posle toga i povlačenje kada je igrač krenuo prema lopti.
Navalni igrači u kaznenom prostoru obično nemaju osećaj kada mogu da upotrebe ruku. I kasnije je Vukanović upotrebio ruku, prošlo je ovo srećno za Zvezdu'', objasnio je Jokić.
3 Komentara
Molimo vas prijavite se ili registrujte kako bi mogli da ostavite komentar.
IMUN NA MINUSE(VE)
Kakav skandal...
Piksi G00L iz korner
Da budem iskren penal je bio, ali ako ga sudije nisu videle to nije nas problem. Bio je penall i za Zvezdu u Kopenhagenu na samom pocetku utakmice sto sudije nisu videle pa mi nismo kukali i plakali zbog toga. I sudije su ziva bica i moze im se orostiti kad pogrese, ako nisu imali nameru u tome.
Dr fudbala Miloje
Могао је да свира пенал али није морао.