Još jedan silovit početak Partizana! Crno-beli odmah poveli u derbiju!
Ovo već postaje zaštitni znak Partizana u novoj sezoni.
Povezane vesti
Ko su nova lica u Partizanovom timu i mogu li da postanu prava pojačanja?
Saša Ilić poveo 26 igrača u Sloveniju - Objavljen kompletan spisak i termini pripremnih utakmica
Najavljeno - učinjeno: Sek je Partizanov do 2029. godine!
"Partizanov Haland" otkriva kako se odlučio za crno-bele i na čiju preporuku je došao
U 21 čas počeo je derbi drugog kola Superlige između Vojvodine i Partizana u Novom Sadu, a crno-beli su poveli već posle nepuna četiri minuta igre!
Silovito su gosti započeli još jedan meč, baš kao i protiv Proletera, pa onda i Dunajske Strede, a vođstvo im je večeras doneo izraelski vezista Bibars Natho.
Aleksandar Lutovac je delovao po desnoj strani terena, stvorila se gužva pred golom Vojvodine uz par izblokiranih pokušaja crno-belih, a onda lopta stiže do Natha koji sa petnaestak metara šalje loptu pod prečku gola domaćih - 0:1!

0 Komentara