nedelja 03.10.2021.
17:18

Snage su izjednačene, hoće li i rezultat?

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Postaje sve zanimljivije u Kruševcu gde Partizan od 12. minuta vodi sa 1:0 golom Rikarda Gomeša iz jedanaesterca koji je najpre odbranio golman Vasiljević, ali je posle intervencije iz VAR sobe udarac ponovljen i Rikardo je potom bio precizniji.

Istovremeno, Napredak je tada ostao bez levog beka Mitra Ćukovića koji je dobio direktan crveni karton, a posle devet minuta igre u drugom poluvremenu, i Partizan je ostao bez levog beka, jer je drugi žuti karton pokazan Slobodanu Uroševiću.

On je prekršajem zaustavio jednu opasnu kontru fudbalera Napretka preko Jovanovića, a po proceni sudije Minakovića taj prekršaj je bio za žuti karton. Urošević je tražio da VAR i ovo proveri, ali sudija je bio neumoljiv.

Napredak igra hrabro, Partizan nekako nesiguran i pored vođstva, pa se prava borba tek očekuje u Kruševcu.