''Kad misliš da ih imaš, oni ti daju gol!'' Baš to se večeras događa Partizanu!

četvrtak 12.08.2021.
22:43

I Partizan pred ispadanjem...

Srdjan StevanovicStarsport.rs ©

Partizan je ponovo u rezultatskom zaostatku, dvadeset minuta pošto je preko Jojića stigao do izjednačenja protiv Sočija u Humskoj.

Gosti iz Rusije sada vode sa 2:1, imaju rezultat koji ih vodi u plej-of kvalifikacija za Ligu konferencija, a Partizanu je veoma malo vremena ostalo da pokuša bar da izbori produžetke.

I drugi gol je za goste postigao levi spoljni igrač Terekov, ovoga puta u 76. minutu, posle još jednog naivnog ispadanja odbrane Partizana.

Bila je to jednostavna akcija gostujućeg tima ispred kaznenog prostora Partizana, Calagov, pa Jusupov, na kraju Terekov po ko zna koji put dobija previše prostora i još jednom rutinski završava akciju.

''Kad misliš da ih imaš, oni ti daju gol!'', tek sada odzvanja ova rečenica Marka Nikolića kojom je dodatno upozorio Aleksandra Stanojevića na kvalitet ekipe Sočija.