Kakav finiš prelaznog roka u Kragujevcu, stiže pojačanje i iz Partizana, vraća se i kapiten!
Kragujevčani su loše započeli sezonu, morala je da usledi reakcija na kraju prelaznog roka.

Povezane vesti
Kragujevački Radnički 1923 još uvek nema nijedan bod od početka sezone u Superligi, doduše uz jednu utakmicu manje zbog odlaganja meča sa Partizanom.
Očekivala se reakcija uprave kluba u poslednjim danima prelaznog roka kako bi ekipa postala konkurentnija i zaigrala na nivou iz prethodne sezone, a epilog te reakcije je - još ŠEST NOVIH POJAČANJA!
Kragujevčani su juče na zvaničnom klupskom sajtu potvrdili transfere golmana Filipa Pajovića, defanzivca Andrije Radovanovića, zatim Salija Vižđija i Enoka Ngbesoa koji će pojačati konkurenciju u ofanzivnoj liniji tima.
Tridesetogodišnji Pajović je prethodnih šest godina proveo u mađarskom Ujpeštu, Radovanović je sedam godina mlađi i došao je iz Kolubare, a Sali Vižđi je tuniski internacionalac koji u Kragujevac dolazi iz nikšićke Sutjeske. O Ngbesu smo još ranije pisali i najavili njegov dolazak, ali to nije sve.
Danas je bivši kapiten Nemanja Tomić postigao dogovor o povratku u Radnički iz lučanske Mladosti, a za ponedeljak je najavljena promocija doskorašnjeg Partizanovog omladinca Milana Aleksića.
Ovaj 18-godišnji napadač je prošao pripreme sa crno-belima ovog leta, ali nije potpisao profesionalni ugovor sa crno-belima i odlučio je da svoju sreću potraži u Radničkom.
0 Komentara