18:19

Već u prvih petnaestak minuta dosta zanimljivog sadržaja.

Sportske.net

Novu sezonu Superlige Srbije otvorili su fudbaleri Čukaričkog i Voždovca koji su se sastali na Banovom brdu u prvom meču prvog kola.

Prva uzbuđenja viđena su već u devetom minutu meča, kada su gosti ostali sa igračem manje, a isključen je Aleksandar Stanisavljević zbog prigovora pomoćnom sudiji. Iskusni fudbaler Voždovca je bio besan jer prethodno nije signaliziran prekršaj nad njim, ali ne da mu se protest nije isplatio, nego je učinio ''medveđu uslugu'' svom timu.

Ipak, to kao da nije previše uzdrmalo ekipu Voždovca koja je povela već u 16. minutu meča, i to na kakav način. Nemanja Milojević je prihvatio loptu na tridesetak metara od gola ''Brđana'', prošao je odmah dvojicu protivničkih igrača, a onda sa oko 25 metara šalje neodbranjiv projektil pod prečku - 0:1!

Ovo je ujedno prvi gol u novoj sezoni i već ulazi u konkurenciju za najlepši gol u čitavom šampionatu.