Kako je krenuo, Ohi će brzo postati domaći u Srbiji
Retki su fudbaleri koji odmah po dolasku iz inostranstva pokažu ovakvu zainteresovanost da nauče srpski jezik.
Povezane vesti
Pre nekoliko godina sve nas je zadivio tadašnji košarkaš Partizana, Francuz Boris Dalo koji je za veoma kratko vreme gotovo u potpunosti savladao srpski jezik, a možda bi njegovim stopama mogao da krene i novi fudbaler Crvene zvezde, norveški napadač Ohi Omoijuanfo.
On je idanas na promociji u jednom trenutku ''ničim izazvan'' izgovorio ''dobro'' na srpskom i nasmejao prisutne, ali ispostavilo se da on zna mnogo više srpskih reči, čime se juče pohvalio u razgovoru za Zvezda TV.
Možete u prilogu da vidite koje su reči u pitanju, a ono po čemu Ohi takođe podseća na pomenutog Daloa jeste i neki prvi utisak da je vedrog duha, pa se čini da će se brzo uklopiti u novi kolektiv, a još ako bude počeo da radi ono zbog čega je doveden, da postiže golove u kontinuitetu, onda nema sumnje da su Zvezdini navijači dobili novog ljubimca.
0 Komentara