Kakve izmene Stanojevića! Suma za PET SEKUNDI na terenu postigao gol, a minut kasnije....

nedelja 29.11.2020.
18:23

Partizan, izgleda, prelomio utakmicu!

EPA-EFE/KOCA SULEJMANOVIC

Partizan je konačno blizu jedne ubedljive pobede u domaćoj Superligi!

Crno-beli od 71. minuta vode protiv TSC-a sa 4:0, a ključne su bile Stanojevićeve izmene - ulasci Sume i Jojića.

Tek što su njih dvojica zamenili Natha i Stevanovića i zauzeli pozicije na terenu,, lopta je upućena ka Jojiću na ivicu kaznenog prostora, ovaj je prosledio za Holendera, a strelac prvog gola asistirao za Sumu, koji iskosa sa leve strane pogađa Filipovićevu mrežu!

Tek što su domaći krenuli sa centra, morali su ponovo da vade loptu iz mreže. Suma je osvojio loptu na sredini terena, poslao napred za Holendera, koji rutinski završava akciju i sa petnaestak metara pogađa donji desni ugao gola domaćih.

Ni to nije bilo sve, u 71. minutu opet Suma pravi pometnju u odbrani domaćih, njegov šut je zaustavljen, ali na odbijenu loptu natrčava Asano, koji konačno koristi jednu od svojih pet-šest velikih prilika na ovoj utakmici - 4:0 za Partizan!