Kataija ne zanima tabela kao ni ko će postići gol u derbiju
Pred potencijalni meč odluke.
Povezane vesti
O ovome je Milojević govorio - Ko su Zvezdini najopterećeniji igrači i na kojim pozicijama su joj najpotrebnija pojačanja?
Dan kada je Zvezda stigla na krov sveta: "Uvrstili smo Zvezdu među besmrtne klubove!''
Arnautović danas na testiranjima i biće spreman za Šturm?!
Crvena zvezda je sama postavila standarde i sada od kritika ne može da beži
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai izjavio je danas da je mnogo izazova u plej-ofu Super lige, a prvi od njih je "večiti derbi".
"U prolećnom delu imam maksimalnih devet pobeda. Idemo ka cilju koji smo zacrtali. Mnogo je još izazova pred nama, a prvi od njih je večiti derbi protiv Partizana", izjavio je Katai, a preneo klub.
Katai je rekao i da se u derbiju "pobednik nikada ne zna u napred", ali i da je siguran da će njegova ekipa biti "spremna za najveću utakmicu u srpskom fudbalu".
"Imaćemo veliku prednost domaćeg terena. Važna je pobeda i da zadržimo prvo mesto na tabeli. Posedujemo individualni kvalitet, i nije bitno ko će postići pogodak".
Katai je dodao i da ne posmatra "situaciju na tabeli", jer ima još sedam utakmica do kraja "i svaka će biti finale" za njegovu ekipu.
Crvena zvezda će u okviru prvog kola plej-ofa Super lige Srbije u subotu, 16. aprila dočekati Partizan, a meč poinje u 18:00 časova.
0 Komentara