subota 30.09.2023.
21:04

Prokockali su pobedu u nadoknadi vremena.

2023 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Završena je još jedna utakmica desetog kola Superlige Srbije, i to iznenađujućim rezultatom.

Srski predstavnik u Ligi Evrope, ekipa TSC-a je večeras gostovala u Lučanima, gde je osvojila samo bod, iako je vodila do pred sam kraj.

Na kraju, 1:1, pa TSC sada na prvom mestu na tabeli ima 20 bodova, ali će Partizan sutra u Kruševcu imati priliku da u slučaju trijumfa preuzme lidersku poziciju.

TSC je ''na vreme'' poveo golom Miloša Pantovića, već u 28. minutu meča i to minimalno vođstvo je uspešno održavao sve do poslednjih trenutaka ove utakmice.

A onda, nadoknada vremena, Joksimović je odlično izveo korner za ekipu Mladosti, ubacio je loptu na drugu stativu, a pred golom TSC-a najbolje se snašao iskusni Janko Tumbasević koji je u skoku nadvisio Antonića i udarcem glavom pogodio mrežu za konačnih 1:1!

Mogli su domaći i do preokreta u osmom minutu nadoknade vremena, kada je Varjačić odlično šutirao sa petnaestak metara, lopta je išla pod prečku, ali je golman Simić uspeo da je izbije u korner i sačuva bar bod svom timu.

Mladost posle ovog remija ima 15 bodova, koliko i četvrtoplasirani Čukarički, s tim da ''brđani'' imaju meč manje.