Kluž doživeo peh pred Zvezdu - Dvojica pod znakom pitanja
Posle trijumfa, stigle loše vesti za rivale crveno-belih.

Povezane vesti
Kluž je na jučerašnjem meču u rumunskom prvenstvu ostvario pobedu nad ekipom Farula 1:0. To je bio poslednji meč pred plej-of duel za Ligu Evrope sa Crvenom zvezdom.
Međutim, posle lepih vesti usledile su i neke loše za rumunski tim. U pitanju su povrede igrača.
Naime, vezista Aleksandru Ćipćiju je doživeo povredu zgloba i već u 16. minutu je napustio meč. To nije bilo sve, Klaudiu Petrila je takođe povređen i upitan za duel sa crveno-belima.
Trener Kluža Marijuš Šumudica, potvrdio je povrede igrača posle meča.
"Koliko sam shvatio, Ćipćiju je zaradio uganuće zgloba i izgubili smo ga. Petila je dobio bolan udarac u rebra i jako ga boli kada kašlje ili kada se smeje. Videćemo još na koje igrače možemo da se oslonimo za meč sa Zvezdom. Moram najpre da se konsultujem sa medicinskim timom", kazao je on.
Ukoliko dvojica pomenutih ne budu nastupala protiv Zvezde, ovo u mnogome može da olakša Stankoviću posao, s obzirom na to da su uz Debeljuha i Deaka, Ćipćiju i Petrila najbolji igrači tima.
1 Komentara
Man united
Петрила не би играо ни да је здрав. Ћипћиу није играо ни минут против Јанг Бојса а ни у првенству није стандардан. Тако да ни он вероватно не би играо против нас.