Ko će kome, nego svoj svome - Spartak izjednačio protiv Partizana!

subota 06.06.2020.
17:06

Prva prava prilika za Subotičane i Stojković je morao da vadi loptu iz mreže.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Postaje sve zanimljivije u Subotici, gde je Spartak u 29. minutu stigao do izjdnačenja protiv Partizana.

Podsetimo, Partizan je poveo u 12. minutu, prelepim golom Filipa Stevanovića iz slobodnog udarca, imali su crno-beli od tada još nekoliko izglednih akcija, bez rezultata, a na drugoj strani Subotičani svoje šanse cne troše tek tako.

Igrao se 29. minut meča, Zdjelar je izgubio loptu na sredini terena, ona vrlo brzo dolazi do Nemanje Nikolića, Partizanovog fudbalera na pozajmici u Spartaku, koji je imao dosta prostora iskosa sa desne strane, šutirao je na ulasku u kazneni prostor, Ostojić je stigao samo malo da zakači loptu - dovoljno samo da ona promeni pravac i prevari golmana Stojkovića - 1:1.