četvrtak 24.02.2022.
18:56

Sjajan početak Partizana.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Posle pobede u Pragu, Partizan je i u Humskoj večeras poveo protiv Sparte sa 1:0 i sada je još bliži plasmanu u osminu finala Lige konferencija!

Crno-beli su od prvog trenutka utakmice imali inicijativu, vršili pritisak na polovini rivala, a rezultat je stigao već u sedmom minutu,kada je Rikardo na asistenciju Zdjelara izbio oči u oči sa golmanom gostiju i snažnim udarcem poslao loptu u mrežu.

Par minuta ranije Rikardo je dobio žuti karton, jer je sudija, na intervenciju četvrtog arbitra konstatovao da je napadač Partizana u borbi za loptu udario po licu protivničkog igrača što se ni na snimku nije videlo.

To je prilično iznerviralo Rikarda koji je protestovao, nije mogao da veruje zbog čega je dobio žuti karton, ali je taj bes usmerio tamo gde treba. Prvo je u šestom minutu imao jedan dobar pokušaj sa distance, kada je bio zamalo neprecizan, ali je već u sedmom pogodio za 1:0.