Kolubara u odličnoj formi, Voša stala u Lazarevcu! Napredak opet bez gola...

subota 13.08.2022.
20:58

Dobra utakmica u Lazarevcu.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT/2022

Preokreta nije bilo ove sezone u Super ligi Srbije, a Vojvodina je bila nadomak toga danas u Lazarevcu. Ipak, na kraju bez pobednika, Kolubara je uspela da stigne do 2:2.

Interesantna utakmica od samog starta, a Kolubara je stigla do prednosti u 27. minutu utakmice, iako je prethodno dosuđen penal tri-četiri minuta ranije.

Nakon što je prvo promašio penal, iz drugog pokušaja je Nemanja Milojević pogodio za 1:0.

Ipak, u nastavku Vojvodina je zaigrala bolje, brzo su stigli do preokreta preko Veljka Simića u 57. minutu kada ga je odlično sa golom spojio Malbašić, a potom i sjajnim golom Nikolića koji je realizovao akciju koja je tekla po desnoj strani. Bjekoviću se piše asistencija.

I na kraju, kada su svi videli tri boda koja su otišla za Novi Sad, Marjanović je uspeo da preokrene stvari, postigao je gol za konačnih 2:2, i to nakon što ga je Traore pogodio, ne u ruku, kako su rekli stručnjaci iz VAR sobe.

U drugom meču, Napredak je remizirao sa TSC-om iz Bačke Topole, biloje 0:0...