Konfuzija u odbrani Zvezde, ''delije'' u neverici, Partizan vodi na poluvremenu!

subota 02.03.2019.
18:51

Jedan od najneobičnijih golova u derbijima!

Beta/Branislav Božić/Ds

Završeno je prvo poluvreme 159. večitog derbija, a fudbaleri Partizana od 35. minuta vode na ''Marakani'' sa 1:0 protiv Crvene zvezde.

Gol je postigao Nemanja Nikolić, posle jedne veoma neobične situacije.

Crno-beli su pokušavali da probiju kroz sredinu, Kosović je u padu uspeo da se izbori za loptu pored Stojkovića i Savića, ona je potom došla do Nemanje Nikolića, koji je pored Milunovića i istrčalog golmana Borjana uspeo nekako da pošalje tu loptu tik uz desnu stativu Zvezdinog gola - 0:1!

Podsetimo, Zvezda je nešto ranije zatresla mrežu golmana Stojkovića, a opširnije o tome čitajte u prilogu.

Takođe, pogledajte i neke od reakcija navijača posle prvog poluvremena.