subota 17.10.2020.
21:10

Ovome se niko nije nadao...

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Finiš prelaznog roka u Partizanu je, osim petorice novajlija i transfera Umara Sadika u Almeriju, obeležio i odlazak drugog napadača Bojana Matića na pozajmicu u grčki Atromitos.

Srpski napadač je već večeras debitovao za svoj novi klub, i to protiv Olimpijakosa u Pireju!

Matić je bio u startnoj postavi, ali umesto vesti o njegovom golgeterskom učinku, iz Grčke stiže informacija da je Matić - zaradio direktan crveni karton posle pola sata igre!

Razlog za to je njegov oštar start nad Kamarom, a posle konsultacije sa VAR tehnologijom, sudija je doneo odluku da srpskog napadača pošalje u svlačionicu.

I pored brojčanog hendikepa, Atromitos je prvo poluvreme završio bez primljenog gola, ali u nastavku El Arabi het-trikom i Koka donose Olimpijakosu velikih 4:0.

U domaćem timu je u poslednjih dvadesetak minuta nastupio i Lazar Ranđelović, koji je zamenio Fortunisa.