"Sportske" saznaju - "Kragujevački biser" blizu Saudijske Arabije!
Mladi srpski fudbaler napušta Radnički.
Povezane vesti
Bezera i Enem vladari "Čika Dače", Radničkom sreća okrenula leđa!
Luković arhivirao Zvezdu i ima dobre vesti pred OFK, ima i noviteta na ''Čika Dači'', a Radnički se sutra oprašta od legende kluba
Luković: "Bez ikakve lažne skromnosti, ne mogu da budem zadovoljan rezultatom"
Milojević: "Dan kada ništa ne ide, ali Bog nas je nagradio! Da li je crveni zaslužen ili nije..."
Srpski fudbaler Matija Gluščević mogao bi da ode iz kragujevačkog Radničkog put Saudijske Arabije i postane igrač tamošnjeg Al Etifaka, saznaju "Sportske".
Gluščević je na "Čika Dači" proveo dve godine i etablirao se kao jedan od najtalentovanijih superligaških igrača. Momak rođen 2004. godine bio je navodno i na radaru slavnog Arsenala, ali će mu prvo inostrano iskustvo biti u Arabiji, jer je posao sa Al Etifakom pred realizacijom.
Ofanzivac rođen u Kraljevu prošao je sve mlađe kategorije Crvene zvezde, a za Kragujevčane je odigrao 59 zvaničnih utakmica i postigao sedam golova.
Gluščević u Al Etifak bi ako se sve završi na obostrano zadovoljstvo otišao iz Radničkog na jednogodišnju pozajmicu uz obavezan otkup za 400.000 evra.
0 Komentara