Kragujevački Radnički ubedljiv protiv Crnogoraca na Zlatiboru, Stojke odbranio penal!
Novi trijumf ekipe Feđe Dudića na aktuelnim pripremama za novu sezonu.
Povezane vesti
Sivić posle boda protiv Zvezde: "Nismo isti kad napustimo Niš..."
Sivić objasnio kako je iznenadio Miloja: ''Taktički smo odgovorili na sve njihove rotacije''
Žižović: ''Bila bi fudbalska tragedija da nismo pobedili''
Pančevci slave Kuljanina i golmana Popovića, Železničaru ceo plen protiv ''brđana''
Ekipa Radničkog 1923 iz Kragujevca od juče je na Zlatiboru, gde će obaviti završni deo priprema za novu sezonu i odigrati nekoliko kontrolnih utakmica.
Danas im je rival bila ekipa crnogorskog Jezera iz Plava, koja je prošlu sezonu u crnogorskom šampionatu završila na pretposlednjem mestu, ali je kroz baraž uspela da izbori opstanak.
Radnički je ovaj meč dobio sa ubedljivih 4:0, što mu je prva pobeda od dolaska na Zlatibor, a ukupno druga od početka priprema, posle trijumfa u petak nad Napretkom u Kruševcu (1:0).
Kragujevčani su poveli već u šestom minutu kada je Isa Ba iznudio jedanaesterac, a precizan sa bele tačke bio je Bogdan Mirčetić - 1:0.
Samo devet minuta kasnije se i Isa Ba upisao u strelce, a u ulozi asistenta bio je desni bek Mehmed Ćosić - 2:0.
Mogli su fudbaleri Jezera da prepolove tu razliku u 35. minutu kada su iznudili jedanasrerac, ali je taj šut sa bele tačke zaustavio novi golman Radničkog i najveće pojačanje Kragujevčana Vladimir Stojković, koji je već na debiju pokazao klasu i zbog čega su ga čelnici Radničkog angažovali.
U nastavku meča još dve lopte završile su u mreži ekipe Jezera. Na sledeći pogodak se čekalo do 65. minuta, kada je posle centaršuta Ristića protvnički fudbaler postigao autogol - 3:0.
Konačnih 4:0 postavio je Matija Gluščević svojim pogotkom u finišu meča.
Radnički je nastupio u sastavu: Stojković, Ćosić, Simović, M. Mitrović, Dadić, Ilić, Ben Hasin, Balde, Mirčetić, Isa Ba, Činedu.
U nastavku su šansu dobili i: Lijeskić, Kanjevac, Adžić, Marjanović, D. Mitrović, Petkoski Cimbaljević, Ristić, Skrobonja, Jusuf, Bukumira, Stankovski i Gluščević.
Narednu utakmicu Radnički će odigrati 7. jula u Užicu, a rival će mu biti ekipa IMT-a.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara