16:13
Izvor: Sportske.net, Beta

Prvi trijumf Radničkog u drugom delu sezone, i to ubedljiv.

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su danas na svom terenu ekipu Napretka sa 3:0, u utakmici 26. kola Super lige Srbije.

Dvostruki strelac za pobednički tim bio je Vasilije Đurić, u 12. i 69. minutu, a mrežu Napretka zatresao je i Miloš Vidović u 31. minutu.

Radnički 1923 je upisao osmu pobedu od početka sezone i trenutno je osmi na tabeli sa 30 bodova, dok je Napredak deseti sa četiri boda manje.

Fudbaleri Radničkog 1923 će u narednom kolu domaćeg šampionata gostovati ekipi Mladost GAT, dok će Napredak dočekati Crvenu zvezdu.

Kragujevčani su i u prethodnih nekoliko mečeva, pogotovo protiv Čukaričkog na Banovom brdu prikazivali vrlo dobru igru, ali rezultat to nije pokazivao. Danas im se sve poklopilo, obradovali su svoje navijače i vratili se u trku za plasman u plej-of.