20:15

Odlični Radnički na pripremama u Turskoj.

2023 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Kragujevčani su spremni da napadnu gornji dom tabele.

Ekipa Radničkog ove sezone sa Feđom Dudićem igra lep fudbal, stidljivo će vam u Kragujevcu reći da se napada i Kup Srbije imajući u vidu da u četvrtfinalu ovog takmičenja igraju protiv Novog Pazara kod svoje kuće, a u prvenstvu će pokušati da stignu i do plej-ofa gde su bili jedan deo sezone.

Ekipa je spremna, što je očigledno, odlično je odrađen pripremni period gde nije zabeležen niti jedan poraz u duelima sa timovima visokog ranga.

Posle pobede protiv austrijskog bundesligaša Altaha od 2:1 i remija protiv Krila Sovjetov 1:1, danas još jedan remi, bilo je 1:1 protiv poljskog Lođa.

Zelinga je doveo Poljake u prednost u 16. minutu, a samo minut kasnije novajlija u dresu Radničkog Mehmed Ćosić je uspeo da izjednači rezultat posle stative Činedua.

Radnički je bio bolji u nastavku, ali je na kraju završeno nerešenim rezultatom.