Kragujevčani remijem startovali u Turskoj

22:31

Bilo je prilika, golovi izostali.

fkradnicki.com/Nenad Kotlajić

U prvoj proveri po dolasku na pripreme u tursku Antaliju, fudbaleri kragujevačkog Radničkog 1923 danas su remitzirali sa ruskom ekipom SKA iz Rostova na Donu.

Meč je završen bez golova, rezultatom 0:0, a sve je moglo da bude drugačije da je novi napadač Radničkog Vojo Ubiparip već u drugom minutu iskoristio odličnu priliku. On je sa ivice kaznenog prostora uputio parabolu u protivnički gol, ali je golman ruskog tima odličnom intervencijom sprečio vođstvo Radničkog.

Tim Zorana Milinkovića je bio bolji u uvodnom delu meča, ali je potom SKA bio konkretniji i opasniji. Ipak, strelci nisu bili raspoloženi, pa je do kraja odtao početni rezultat.

Radnički 1923 je današnju utakmicu počeo u sledećem sastavu: Lukić, Varjačić, Blagojević, Milanović, Filipović, M. Vidović, Milisavljević, Brnović, Tomić, Mirić, Ubiparip.

U drugom poluvremenu priliku su dobili i: Raičević, Janković, Pecelj, Lakićević, S. Kovačević, S. Jovanović, Trifunović, Ristović i Maksimović.

Narednu proveru Radnički 1923 će imati u nedelju protiv poljske Visle Plok.