Krunić zaustavio Bojovića sa kreča, a onda je Voždovac stigao do trećeg mesta Super lige Srbije u Lučanima!

subota 27.08.2022.
19:58

Najbolji strelac u istoriji Super lige se ispravio u drugom poluvremenu, ali domaćin nije mogao da izbegne poraz.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Fudbaleri Voždovca savladali su Mladost u Lučanima rezultatom 2:1 u okviru osmog kola Super lige Srbije.

Tvrdu igru i monotoniju u prvom poluvremenu mogao je da prekine Milan Bojović, ali je udarac Bojovića sa penala odbranio sjajni Krunić.

To kao da je trglo igrače Voždovca koji su zaigrali mnogo bolje u drugom poluvremenu, pa je beogradski tim tako i stigao do dva gola u razmaku od tri minuta.

Prvo je Burmaz u 66. minutu savladao Samčovića nakon kornera, da bi u 69. Pantović iskoristio dodavanje Hajdina i udvostručio prednost "zmajeva".

Igrao se 85. minut kada je Bojović ispravio grešku iz prvog poluvremena i postigao gol nade za Mladost u 85. minutu, ali Mladost više od toga nije mogla.

Voždovac se sada popeo na treće mesto Super lige sa 14 bodova posle nekompletnog osmog kola, dok je Mladost 13. sa šest.